telefon: (+48) 790 235 565 | e-mail: biuro@alion.pl

Strony internetowe.

Wyróżnij się dzięki swojej oryginalnej wizytówce

Alion.pl - Agencja Marketingowa / Strony internetowe

Dobry pomysł na biznes, wejście na rynek i prowadzenie działalności to jedynie połowa sukcesu. Najważniejsze by Twoja firma pokazała się światu, aby każdy potencjalny klient wiedział o jej istnieniu. Nie da się zaistnieć na rynku bez odpowiednio przygotowanej reklamy, strategii marketingowej oraz wirtualnej wizytówki firmy, jaką jest fachowo przygotowana strona internetowa.

Zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu tworzenia stron internetowych, skutecznego kreowania wizerunku i tworzenia profesjonalnej reklamy. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i umiejętnościami do zbudowania marki. Pomagamy zaistnieć firmom w przestrzeni publicznej. Nasze doświadczenie i fachowość poparte są wieloma realizacjami, które zakończyły się sukcesem.

Nie trać klientów, dzięki nieintuicyjnej witrynie. Projektujemy responsywne strony, czyli dopasowujące się do wszystkich przenośnych urządzeń oraz zgodne z obowiązującymi zasadami User Experience. Po wdrożeniu projektu przekazujemy do Twojej dyspozycji dostęp do panelu CMS, gdzie w prosty sposób możesz zarządzać informacjami zamieszczonymi w witrynie.

Co otrzymujesz zamawiając stronę internetową ?

Responsywny szablon

Responsywny szablon

Twoja strona internetowa zaprezentuje się doskonale na każdym urządzeniu i w każdej przeglądarce – komputer, tablet, smartfon.

Wiele możliwości, prosta obsługa

Wiele możliwości, prosta obsługa

Tworzone przez nas strony posiadają system zarządzania treścią (CMS). Posiada on wiele funkcji personalizującyhc stronę, a także pozwala na łatwą edycję treści w edytorze wizualnym – teksty zmieniasz jak w Wordzie.

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Potrzebujesz na swojej stronie niestandardowych funkcji ?
Skontaktuj się z nami – pomożemy.

Pozyskiwanie klientów

Pozyskiwanie klientów

Przemyślany układ strony, najnowsze trendy – to wszystko pomoże w prezentacji  Twojej firmy.

Realne koszty

Realne koszty

Nie zmieniamy zasad w trakcie gry – nasza oferta cenowa nie ulega zmianie.
Nie pobieramy opłat miesięcznych za wdrożenie strony – za witrynę płacisz tylko raz.

Pomoc techniczna

Pomoc techniczna

Nie zostawimy Cię na lodzie z obsługą strony. Oferujemy fachową pomoc techniczną, doradztwo i instrukcje po wdrożeniu witryny– możesz spać spokojnie.

Panel Administratora

System Zarządzania Treścią

Nielimitowane Podstrony

Nieograniczona Liczba Galerii

Interaktywna Mapa Dojazdu

Formularz Kontaktowy

Dodanie Strony do Google

Integracja z Facebookiem

Statystyki

i wiele, wiele więcej…

Kilka realizacji:

Zobacz portfolio

Bądź lepszy od konkurencji – Skontaktuj się z nami już teraz


tel. 790 235 565   e-mail: biuro@alion.pl

Tak działamy:

Jak działa Alion.pl

Zobacz także…

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Projektujemy zawsze z myślą o potrzebach użytkowników, dbając o każdy detal graficzny i intuicyjność interfejsu. Oferujemy tworzenie wygodnych w użytkowaniu i zarządzaniu sklepów internetowych.

Sprawdź

Wsparcie sprzedaży

Wsparcie sprzedaży

Projektujemy oraz tworzymy materiały wspierające sprzedaż tj. banery, billboardy, ulotki, wizytówki, katalogi, gadżety reklamowe i wiele, wiele więcej. Są to jedne z najczęściej wykorzystywanych sposobów promocji produktów za pomocą różnych nośników reklamowych.

Sprawdź

Kreacja marki

Kreacja marki

Zadbamy o to aby Twoja marka efektywnie funkcjonowała oraz wyróżniała się w Internecie. Poprzez dopasowane działania reklamowe, promocyjne oraz marketingowe budujemy spójny wizerunek firmy.

Sprawdź

Back to Top