telefon: (+48) 790 235 565 | e-mail: biuro@alion.pl

Stała obsługa marketingowa.

Zwiększenie sprzedaży na wyciągnięcie ręki

Alion.pl - Agencja Marketingowa / Stała obsługa marketingowa

Stworzymy zewnętrzny dział marketingu Twojej firmy

Często nasza praca rozpoczyna się już na etapie budowania strategii marketingowej. Tworzymy koncepcję wartości na których opierają się fundamenty marki. Dokładnie opracowujemy scenariusze kampanii reklamowych, pełen branding, a także strategię komunikacji.

Pierwszym etapem w budowaniu firmy jest opracowanie strategii, w której znajdują się wszystkie cele, wizja i misja, a także plan obejmujący harmonogram działań. Określone zostają segmenty, a także narzędzia za pomocą których będziemy osiągać wyznaczone cele. Tak zaplanowane działania komunikacyjne ułatwiają i systematyzują pracę, a także przyczyniają się do spójnego wizerunku firmy.

Kiedy opracowaliśmy strategię marki możemy rozpocząć proces implementacji naszych działań. Najważniejsze jest, aby firma komunikowała za pomocą różnych kanałów jeden przekaz. Wszystkie materiały, a także działania powinny odzwierciedlać wizerunek firmy.

Stworzymy wizerunek Twojej firmy w Internecie.
Planujemy działania wizerunkowe w świecie Offline. Naszym głównym celem jest efektywna komunikacja.

Planujemy, piszemy i Tworzymy – wszystko po to by Twoja marka zaistniała w mediach.

A może artykuł sponsorowany?
Zwykły tekst, który wiele działa! Dzięki opisowi zalet i funkcjonalności produktu lub usługi skłania klienta do zakupu. Poza przygotowaniem artykułu w którym szczegółowo przedstawimy wszystkie wartościowe informacje pomożemy Ci wybrać najlepsze dla niego miejsce w sieci.

Bądź lepszy od konkurencji – Skontaktuj się z nami już teraz


tel. 790 235 565   e-mail: biuro@alion.pl

Tak działamy:

Zobacz także…

Kreacja marki

Zadbamy o to aby Twoja marka efektywnie funkcjonowała oraz wyróżniała się w Internecie. Poprzez dopasowane działania reklamowe, promocyjne oraz marketingowe budujemy spójny wizerunek firmy.

Sprawdź

Media społecznościowe

Warto zadbać o to by Klienci czuli więź z Twoją marką. Z pomocą przychodzą media społecznościowe. Dzięki aktywnemu prowadzeniu kampanii poszerzysz zasięg świadomości marki oraz poinformujesz Klienta o nowościach, o których dowie się z porannym przeglądem „tablicy”.

Sprawdź

E-mail marketing

W dzisiejszych czasach e-mail marketing to podstawa każdego biznesu. Pozwala na realizację skutecznej komunikacji oraz przede wszystkim sprzedaje za pomocą nowoczesnych funkcjonalności, które efektywnie dobieramy do Twoich potrzeb oraz wymagań klientów.

Sprawdź

Back to Top