telefon: (+48) 790 235 565 | e-mail: biuro@alion.pl

Marketing internetowy.

Nowoczesne sposoby sprzedaży w Internecie

Alion.pl - Agencja Marketingowa / Marketing internetowy
Według badań Gemiusa w Polsce z Internetu korzysta ponad 21 mln osób.

W ogromnym skrócie to nowe możliwości sprzedaży wieloma kanałami Internetowymi. Ilość sposobów dotarcia do potencjalnego klienta zawęża jedynie wyobraźnia, ale nasza wyobraźnia nie ma ograniczeń!

Tworzymy strony www oraz sklepy internetowe, optymalizujemy je pod kątem treści oraz User Experience, prowadzimy profile w mediach społecznościowych, przygotowujemy kampanie reklamowe, monitorujemy obecność Twojej marki w sieci oraz dbamy o jej pozytywny wizerunek. Gromadzimy bazy odbiorców, z którymi możesz się komunikować w bezpośredni sposób. Wszystko po to by zwiększyć obrót Twojej firmy, przy mniejszym nakładzie finansowym.

Zdobądź nowych klientów dzięki skutecznym działaniom marketingowym:

Reklama w wyszukiwarce

Reklama w wyszukiwarce

Bądź lepszy od konkurencji dzięki skutecznym reklamom w wyszukiwarce. To najlepszy wybór dla firm chcących zaistnieć w Internecie. Dzięki takiej reklamie zaczniesz więcej sprzedawać, osiągniesz wymarzone cele biznesowe i zwiększysz zyski.

Sprawdź

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie

Google indeksuje strony, wyświetlając jako pierwsze te, które posiadają wysoki wskaźnik wybranych słów i fraz kluczowych. Sprawimy, że Twoja strona internetowa znajdzie się na najlepszych pozycjach w wynikach wyszukiwarek, tak aby każdy klient odnalazł ją bez trudu.

Sprawdź

Media społecznościowe

Media społecznościowe

Warto zadbać o to by Klienci czuli więź z Twoją marką. Z pomocą przychodzą media społecznościowe. Dzięki aktywnemu prowadzeniu kampanii poszerzysz zasięg świadomości marki oraz poinformujesz Klienta o nowościach, o których dowie się z porannym przeglądem „tablicy”.

Sprawdź

E-mail marketing

E-mail marketing

W dzisiejszych czasach e-mail marketing to podstawa każdego biznesu. Pozwala na realizację skutecznej komunikacji oraz przede wszystkim sprzedaje za pomocą nowoczesnych funkcjonalności, które efektywnie dobieramy do Twoich potrzeb oraz wymagań klientów.

Sprawdź

Copywriting

Copywriting

Słowa mają ogromną moc. Nasi copywriterzy zadbają o chwytliwe hasła i nośne treści, które wypełnią wirtualną przestrzeń Twojej strony internetowej. Sprawią, że oferta sprzedażowa będzie przejrzysta i profesjonalnie przygotowana.

Sprawdź

Grafika reklamowa

Grafika reklamowa

Tworząc projekty graficzne dla naszych klientów zawsze bierzemy pod uwagę wizerunek marki oraz uwzględniamy obecnie panujące trendy. Ewolucja potrzeb współczesnego konsumenta za każdym razem skłania nas do precyzji, a także dbałości o każdy nawet najmniejszy detal.

Sprawdź

Strony internetowe

Strony internetowe

Pokaż się z najlepszej strony dzięki nowej, responsywnej stronie internetowej. Spójna z profilem firmy witryna to podstawa udanego biznesu. Tworzymy nowoczesne strony www skuteczne marketingowo.

Sprawdź

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Projektujemy zawsze z myślą o potrzebach użytkowników, dbając o każdy detal graficzny i intuicyjność interfejsu. Oferujemy tworzenie wygodnych w użytkowaniu i zarządzaniu sklepów internetowych.

Sprawdź

Bądź lepszy od konkurencji – Skontaktuj się z nami już teraz


tel. 790 235 565   e-mail: biuro@alion.pl

Tak działamy:

Jak działa Alion.pl

Back to Top