telefon: (+48) 790 235 565 | e-mail: biuro@alion.pl

Kreacja marki.

Marka jest jak opakowanie. To ona decyduje o pierwszym i najważniejszym wrażeniu

“Jeśli w świecie komunikacji króluje obraz, to esencja obrazu – logo – jest klejnotem w jego koronie.” Paul Rand

Większość informacji dotyczących otaczającej nas rzeczywistości odbieramy wzrokiem. Wyrazista, spójna oraz estetyczna identyfikacja wizualna to dziś jedno z podstawowych narzędzi budowania wizerunku Twojej firmy. To jak odbierają Cię klienci zależy w dużej mierze od przekazów, jakie do nich wysyłasz. Tak jak każdy projekt, czy kompozycja, tak samo logotyp ulega przedawnieniu. Zmieniają się trendy oraz techniki, dlatego nawet największe firmy przeprowadzają rebranding. Dzięki temu możliwe jest odświeżenie postrzegania marki, przedstawienie nowej oferty, postępu oraz pozyskanie kolejnych odbiorców.

Świadomość wizualnej strony marki jest podstawą do tworzenia wizerunku na tle konkurencji.

 

Pozyskaj nowych klientów dzięki spójnej identyfikacji wizualnej:

Grafika reklamowa

Grafika reklamowa

Tworząc grafiki dla naszych klientów zawsze bierzemy pod uwagę wizerunek marki oraz uwzględniamy obecnie panujące trendy. Ewolucja potrzeb współczesnego konsumenta za każdym razem skłania nas do precyzji, a także dbałości o każdy nawet najmniejszy detal.

Sprawdź

Copywriting

Słowa mają ogromną moc. Nasi copywriterzy zadbają o chwytliwe hasła i nośne treści, które wypełnią wirtualną przestrzeń Twojej strony internetowej. Sprawią, że oferta sprzedażowa będzie przejrzysta i profesjonalnie przygotowana.

Sprawdź

Stała obsługa marketingowa

Stała obsługa marketingowa

Stworzymy zewnętrzny dział marketingu Twojej firmy. Przygotujemy strategię marketingową oraz zadbamy o spójny przekaz w internecie. Zadbamy o efektywne kampanie reklamowe, branding oraz pozytywny wizerunek.

Sprawdź

Wsparcie sprzedaży

Wsparcie sprzedaży

Projektujemy oraz tworzymy materiały wspierające sprzedaż tj. banery, billboardy, ulotki, wizytówki, katalogi, gadżety reklamowe i wiele, wiele więcej. Są to jedne z najczęściej wykorzystywanych sposobów promocji produktów za pomocą różnych nośników reklamowych.

Sprawdź

Marketing internetowy

Marketing internetowy

Nowe możliwości sprzedaży wieloma kanałami Internetowymi. Prowadzimy skuteczne kampanie marketingowe w sieci oraz dbamy o pozytywny wizerunek Twojej firmy w Internecie.

Sprawdź

Fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

Zamów usługi profesjonalnej fotografii. Wizyta fotografa wyspecjalizowanego w komunikacji marketingowej sprawi, że staniesz się posiadaczem profesjonalnych zdjęć, które możesz z powodzeniem umieścić w Internecie i nie tylko.

Sprawdź

Bądź lepszy od konkurencji – Skontaktuj się z nami już teraz


tel. 790 235 565   e-mail: biuro@alion.pl

Tak działamy:

Back to Top