telefon: (+48) 790 235 565 | e-mail: biuro@alion.pl

Facebook Ads.

Analizujemy Twoich klientów, by tworzyć efektywne reklamy oraz treści.

Precyzyjnie docieramy do wybranych grup docelowych odbiorców za pomocą kampanii reklamowej Facebook Ads. Tworzymy reklamy, które wyświetlają się dokładnie tym odbiorcom, którzy potrzebują Twojego produktu/usługi. Nie trać pieniędzy na przekaz dedykowany niezainteresowanym internautom!
Współczesny marketing opiera się na reklamie dedykowanej, za którą płacisz tylko wtedy, kiedy zainteresowa osoba w nią kliknie. Najlepsze efekty przynoszą te reklamy, które trafią do odpowiedniej grupy docelowej. Aby stworzyć taką grupę w pierwszej kolejności należy odpowiedzieć sobie na pytanie: Kim będzie odbiorca reklamy? Wiele błędów w precyzowaniu grup docelowych wynika z nieznajomości Konsumenta.

Te i wiele więcej możliwości daje Facebook Ads. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

Bądź lepszy od konkurencji – Skontaktuj się z nami już teraz


tel. 790 235 565   e-mail: biuro@alion.pl

Tak działamy:

Jak działa Alion.pl

Zobacz także…

Copywriting

Copywriting

Słowa mają ogromną moc. Nasi copywriterzy zadbają o chwytliwe hasła i nośne treści, które wypełnią wirtualną przestrzeń Twojej strony internetowej. Sprawią, że oferta sprzedażowa będzie przejrzysta i profesjonalnie przygotowana.

Sprawdź

Media społecznościowe

Media społecznościowe

Warto zadbać o to by Klienci czuli więź z Twoją marką. Z pomocą przychodzą media społecznościowe. Dzięki aktywnemu prowadzeniu kampanii poszerzysz zasięg świadomości marki oraz poinformujesz Klienta o nowościach, o których dowie się z porannym przeglądem „tablicy”.

Sprawdź

E-mail marketing

E-mail marketing

W dzisiejszych czasach e-mail marketing to podstawa każdego biznesu. Pozwala na realizację skutecznej komunikacji oraz przede wszystkim sprzedaje za pomocą nowoczesnych funkcjonalności, które efektywnie dobieramy do Twoich potrzeb oraz wymagań klientów.

Sprawdź

Back to Top