telefon: (+48) 790 235 565 | e-mail: biuro@alion.pl

Copywriting.

Treści, które sprzedadzą Twój produkt i usługi

Napisanie dobrego, zgrabnego tekstu to nie lada wyzwanie. Tworzymy zarówno chwytliwe hasła oraz teksty reklamowe, a także treści zachęcające do wykonania danej czynności np. zapisanie się do newslettera, skorzystania z promocji lub po prostu kupienia produktu.

Umiejętnie wykorzystujemy sztukę perswazji oraz wpływamy na emocję Twoich klientów, co stanowi pierwszy krok do sukcesu. Drugi krok to content marketing, czyli tak zwany marketing treści, mających na celu wypozycjonowanie strony w wyszukiwarce internetowej. Wybieramy frazy, dobieramy grupy docelowe do których dany przekaz powinien dotrzeć, a następnie tworzymy treści osiągające założone cele. Pod owymi “treściami” kryją się artykuły, infografiki, posty w mediach społecznościowych, teksty na bloga, prezentacje oraz wiele, wiele więcej materiałów.

Zadaniem contentu jest przemówienie językami ludzi i robotów. Dlaczego? Aby przekaz dotarł zarówno do potencjalnych odbiorców oraz wypozycjonował stronę, tak by wyświetlała się wśród pierwszych wyników po wpisaniu frazy w Google. Nie czekaj i dowiedz się więcej. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.

Bądź lepszy od konkurencji – Skontaktuj się z nami już teraz


tel. 790 235 565   e-mail: biuro@alion.pl

Tak działamy:

Jak działa Alion.pl

Zobacz także…

Pozycjonowanie SEO

Pozycjonowanie

Wypozycjonujemy Twoją stronę www, by skutecznie docierać do klientów. Przygotujemy wartościowe treści oraz wdrożymy działania, dzięki którym podwyższysz ranking strony w wynikach wyszukiwania.

Sprawdź

Grafika reklamowa

Grafika reklamowa

Tworząc grafiki dla naszych klientów zawsze bierzemy pod uwagę wizerunek marki oraz uwzględniamy obecnie panujące trendy. Ewolucja potrzeb współczesnego konsumenta za każdym razem skłania nas do precyzji, a także dbałości o każdy nawet najmniejszy detal.

Sprawdź

Kreacja marki

Kreacja marki

Zadbamy o to aby Twoja marka efektywnie funkcjonowała oraz wyróżniała się w Internecie. Poprzez dopasowane działania reklamowe, promocyjne oraz marketingowe budujemy spójny wizerunek firmy.

Sprawdź

Back to Top